na úvodní stránku www.masazestrouhalova.cz

VIP club

VIP CLUB je výhodný cenový program pro klienty chodící pravidelně celoročně ne jen sezonně.

Proč se vyplatí být člene VIP CLUBU?

Vždy výhodnější ceny,  a speciální akce navíc.

Co to přináší pravidelným klientům?

Paní Sirová z Třebíče nám napsala:

Body space přístroj využívám již téměř rok. V době, kdy jsem začala cvičit na tomto přístroji, byla moje fyzická kondice téměř na nule. Dle BMI indexu jsem lehce obézní, takže jsem uvítala, že se u šlapání leží, tudíž se klouby zatěžují minimálně a nebolí mě ruce, jako z normálního kola. Mám velkou radost z toho, že se mi za tu dobu o hodně zlepšila a stále zlepšuje fyzická kondice, cvičení mi dělá moc dobře a já se tak cítím být víc v pohodě a spokojená. A o to jde. Přidanou hodnotou je viditelně zlepšující se celulitida, zpevnění stehen, hýždí a linie pasu už je opět viditelná. Cvičení na tomto přístroji můžu všem doporučit.

Pravidelný pohyb přináší výsledky. Výsledky se nedostaví ze dne na den.. Rychlé ubytky vyvolávájí Jo-jo efekt.. Pro další informace se můžete podívat na blog www.alenahorova.cz  Je zde nejen můj příběh co by majitelky allness-fitness a studia, ale také co dělat, abychom dosáhli vysněné postavy.

Chcete se stát členem VIP CLUBU?

Pravidelná návštěva Allness-fitness každý týden, po dobu 6 měsíců.

Vaše Alena Horová – majitelka

Nejčastější výrazy, pod kterými nás hledáte: Masáže Třebíč, omlazení, galvanická žehlička, lifting obličeje, lifting, omlazení pleti, facelifting, neinvazivní lifting obličeje, maže v Třebíči, Allness, třebíč, kosmetika
Allness s.r.o.
Jihlavská brána 1/10 (vedle lékarny Bellis - býv. Oděva)
674 01 Třebíč
IČ: 063 86 458
M: +420 776 628 562
@: zc.manzes@ladorb
W: www.allness.cz
 
© 2010 - 2020 Allness s.r.o.
design: ENTERINVEST
vytvořil: DYNAMIC software