na úvodní stránku www.masazestrouhalova.cz

Prodlužování řas


Péče o doplněné řasy

Péče o doplněné řasy je provázena několika pravidly – nemnout si oči a víčka, pokud možno nespat na břiše s obličejem v polštáři. Opatrně odličovat a to čistící pleťovou vodou (bez obsahu oleje) a vodou tekoucí. Odličovací mléko a pleťové krémy používejte opatrně v partiích okolo aplikovaných řas.

Domácí péče o prodloužené řasy

Jestliže jste podstoupili aplikaci na prodloužení řas, nezapomínejte na domácí péči o Vaše řasy. Správným dodržováním zásad a důkladným ošetřením se může životnost Vašich řas prodloužit. Řasy podobně jako vlasy a nehty dorůstají a odpadávají. Životnost jedné řasy je 2 – 3 měsíce, proto prodloužené řasy pravidelně doplňujeme.


Prvních 24 hod. po prodloužení se klientkám nedoporučuje navštěvovat sauny a wellnes centra. Přílišná vlhkost by mohla způsobit nedostatečné přilnutí lepidla. Je potřeba se vyhýbat jakýmkoliv přípravkům obsahující olej. Nedoporučuje se zbytečně řas dotýkat a líčit, aby nedošlo k jejich  mechanickému poškození.  


Péče po 24. hodinách by měla vypadat následovně: řasy se nedoporučuje přikrášlovat řasenkou. Jestli chcete svoje řasy ještě více zvýraznit, používejte řasenky přímo určené na prodloužené řasy. Umělé řasy pravidelně omývejte vlažnou vodou, aby jste z nich odstranili nečistoty a maz, který by mohl narušit lepidlo. V žádném případě řasy nebarvěte a nepodstupujte trvalou. Řasy pravidelně pročesáváme speciálním kartáčkem (obdržíte od kosmetičky).

O prodloužené řasy není potřeba se nějak zvlášť starat. Vzpomínané úkony Vám zaberou pouze pás sekund dne. Pokud byste se rozhodli umělé řasy odstranit, nikdy se o to nesnažte sama, protože můžete trvale poškodit své přírodní řasy. Navštivte svou kosmetičku, která Vám řasy odstraní pomocí Removera.ŘASY

  • první aplikace 990,-
  • doplnění týden 130,-
  • ideální doplnění 3-4 týdny
  • 6. týden doplnění cena za nový set 990,- (Zákaznice, která přijde na doplnění v 6. týdnu, hradí cenu nových řas!)
  • odstranění řas 150,-
  • možnost aplikace  kamínky Swarovski kus 30,-

Používané řasy - černé kašmírové CASHMERE EXTRA BLACK od značky EMPORIO Lashes
LEPIDLO - Vysoce kvalitní  černé polymerové lepidlo na lepení permanentních řas.
Aplikace nových permanetních řas trvá 1,5 - 2 hodiny, doplnění cca 1,5 hodiny. (dle hustoty Vašich řas)Nejčastější výrazy, pod kterými nás hledáte: Masáže Třebíč, omlazení, galvanická žehlička, lifting obličeje, lifting, omlazení pleti, facelifting, neinvazivní lifting obličeje, maže v Třebíči, Allness, třebíč, kosmetika
Allness s.r.o.
Jihlavská brána 1/10 (vedle lékarny Bellis - býv. Oděva)
674 01 Třebíč
IČ: 063 86 458
M: +420 776 628 562
@: zc.manzes@ladorb
W: www.allness.cz
 
© 2010 - 2020 Allness s.r.o.
design: ENTERINVEST
vytvořil: DYNAMIC software