na úvodní stránku www.masazestrouhalova.cz

ONLINE SERIÁL: 4 díl - Bolesti zad


Jak pracujeme s počítačem?    

Dnes se zaměříme na samotnou práci s počítačem. Podívejte se, prosím, zda máte monitor přímo v úrovni očí. Pokud ne, je to opět špatně. Pokud je níž nebo výš, trpí tím naše krční páteř. Zkuste proto postavení monitoru upravit. Nedá to zase tolik práce a uvidíte, jak moc se vám uleví.

Nejhorší v dnešní době je práce s notebookem. Protože někteří pracují s touchpadem nemohou logicky mít obrazovku v úrovní očí. Pokud je to alespoň trochu možné, snažte se práci s tímto vynálezem omezit pouze na nezbytně dlouhou dobu. Rozhodně si pořiďte externí klávesnici a myš, nejlépe i externí monitor.

hrbení se u počítače

Dále doporučuji mít klávesnici a myš v takové výšce, abychom se mohli pohodlně opřít loktem o stůl. Předcházíme tak bolesti krční páteře a bolesti rukou. Navíc, při dnešních cenách doplňků výpočetní techniky se jedná o zanedbatelnou investici.

Pěkný den :-)Ludvík Venhoda

Profesionální masér a terapeut

"Práce maséra je posláním, pomocí pro druhé a to dělám rád..."

Ve studiu Allness působí od roku 2011.
Specializuje se na problematiku bolestivých zad a jejich příčin.

V Allness dělá tyto procedury:
Dornova metoda Plus, Masáž lávovými kameny, Anticelulitní a lymfatické masáže, Reflexní terapie, Baňkování, Kombinované masáže, Zábalové a peelingové techniky
Ludvík Venhoda

Nejčastější výrazy, pod kterými nás hledáte: Masáže Třebíč, omlazení, galvanická žehlička, lifting obličeje, lifting, omlazení pleti, facelifting, neinvazivní lifting obličeje, maže v Třebíči, Allness, třebíč, kosmetika
Allness s.r.o.
Jihlavská brána 1/10 (vedle lékarny Bellis - býv. Oděva)
674 01 Třebíč
IČ: 063 86 458
M: +420 776 628 562
@: zc.manzes@ladorb
W: www.allness.cz
 
© 2010 - 2020 Allness s.r.o.
design: ENTERINVEST
vytvořil: DYNAMIC software