na úvodní stránku www.masazestrouhalova.cz

ONLINE SERIÁL: 3 díl - Bolesti zad


Jak sedíme?

Velkým problémem, souvisejícím s bolestmi zad je sezení u počítače. V dnešní době snad neexistuje nikdo, kdo by u počítače nějakou tu hodinu denně nestrávil. Zkontrolujte si jakou máte doma židli u počítače. Jak by taková správná židle měla vypadat? Měla by mít měkké polstrování, nastavitelnou výšku a dostatečně velký opěrák. Pokud trávíte u počítače většinu dne, určitě si pořiďte kvalitní židli, ať už vám ji šéf koupí nebo ne. Pokud totiž zkoušíme sedět na špatné židli, neustále se na ní nějak kroutíme, protože hledáme pozici, ve které by nás záda nebolela.

správné sezení a špatné sezení

Jedním z nejhorších zlozvyků je problém sezení s nohou přes nohu. Pak se jednou budeme divit, až budeme mít artrózu kyčlí a proč? Dávání nohy přes nohu, způsobuje vysunutí kyčle z kyčelní jamky. Kyčel poté odírá kloubní pouzdro, které to jednoho dne prostě nevydrží. Zkusme tomuto jevu předcházet, prosím. Později to již nijak řešit nepůjde. 

Zdraví máme jenom jedno, tak si ho važme a nějakou investici mu věnujme. Lepší, než utrácet za léky a komerční vitamíny je jednorázový nákup židle. A začít pracovat na užitečném návyku (nesedět s nohou přes nohu) dokonce nestojí nic.

Na viděnou příště :-)Ludvík Venhoda

Profesionální masér a terapeut

"Práce maséra je posláním, pomocí pro druhé a to dělám rád..."

Ve studiu Allness působí od roku 2011.
Specializuje se na problematiku bolestivých zad a jejich příčin.

V Allness dělá tyto procedury:
Dornova metoda Plus, Masáž lávovými kameny, Anticelulitní a lymfatické masáže, Reflexní terapie, Baňkování, Kombinované masáže, Zábalové a peelingové techniky
Ludvík Venhoda

Nejčastější výrazy, pod kterými nás hledáte: Masáže Třebíč, omlazení, galvanická žehlička, lifting obličeje, lifting, omlazení pleti, facelifting, neinvazivní lifting obličeje, maže v Třebíči, Allness, třebíč, kosmetika
Allness s.r.o.
Jihlavská brána 1/10 (vedle lékarny Bellis - býv. Oděva)
674 01 Třebíč
IČ: 063 86 458
M: +420 776 628 562
@: zc.manzes@ladorb
W: www.allness.cz
 
© 2010 - 2020 Allness s.r.o.
design: ENTERINVEST
vytvořil: DYNAMIC software