na úvodní stránku www.masazestrouhalova.cz

ONLINE SERIÁL: 1 díl - Bolesti zad

Většinu z nás trápí bolesti zad. Někoho trvale, někoho občas. Představte si, co nám bolesti zad přinášejí. Omezení pohyblivosti, podrážděnost, bolest, stres a jiné věci. Zamýšleli jste se však někdy nad tím, co je způsobuje a jak se jim vyhnout? V dnešní době nemáme moc čas nad tímto problémem přemýšlet a tak řešíme pouze akutní potíže, ale nikoli příčiny.  Nyní si povíme něco o tom, jak si bolesti zad vlastně vytváříme sami, díky našemu zdravotnímu stylu. Položme si upřímně 4 otázky, z nichž každý díl si společně rozebereme jednu.

Jak spíme?

Kdo z nás opravdu spí, tak jak doporučují lékaři a fyzioterapeuti? Odpovím vám sám, skoro nikdo. Vždyť kdo z nás vydrží spát celou noc na zádech jenom s malým polštářkem pod hlavou? Většina z nás v posteli provádí takové akrobatické kousky, za které by se nemuseli stydět ani zkušení umělci. Ve skutečnosti však v těchto nepřirozených polohách naše páteř neskutečně trpí. Pokud si představím, že v takové pozici strávíte třeba i 8 hodin denně, mohu jednoznačně říct, že to musí zanechat následky. Vzpomeňte si, jak se ráno probouzíte s pocitem, že jste nejspíše skoro mrtví. Ale pozor, můžete si za to jen vy sami. Ano, můžeme to svádět i na to, že máme špatnou matraci (může to být jeden z důvodů), ale především je to v každém z nás.

Zdravý spánek

Zkuste proto strávit pár nocí na zádech a uvidíte ten rozdíl. Zdánlivě nepohodlný pocit, se kterým budete usínat vám vynahradí radostné ráno, kdy se probudíte čerství a odpočatí.

Přeji nám všem dobrou noc! Na viděnou příště :-)


Ludvík Venhoda

Profesionální masér a terapeut

"Práce maséra je posláním, pomocí pro druhé a to dělám rád..."

Ve studiu Allness působí od roku 2011.
Specializuje se na problematiku bolestivých zad a jejich příčin.

V Allness dělá tyto procedury:
Dornova metoda Plus, Masáž lávovými kameny, Anticelulitní a lymfatické masáže, Reflexní terapie, Baňkování, Kombinované masáže, Zábalové a peelingové techniky
Ludvík Venhoda

Nejčastější výrazy, pod kterými nás hledáte: Masáže Třebíč, omlazení, galvanická žehlička, lifting obličeje, lifting, omlazení pleti, facelifting, neinvazivní lifting obličeje, maže v Třebíči, Allness, třebíč, kosmetika
Allness s.r.o.
Jihlavská brána 1/10 (vedle lékarny Bellis - býv. Oděva)
674 01 Třebíč
IČ: 063 86 458
M: +420 776 628 562
@: zc.manzes@ladorb
W: www.allness.cz
 
© 2010 - 2020 Allness s.r.o.
design: ENTERINVEST
vytvořil: DYNAMIC software