na úvodní stránku www.masazestrouhalova.cz

Můj příběh Otázky a odpovědi


Milé dámy,

jsem doslova nadšená, jak vás příběh mojí proměny tolik inspiroval. Takové množství pozitivních ohlasů jsem nečekala. Zavalily jste mě mnoha otázkami, co konkrétně jsem jedla, jaké produkty mi pomohly, apod.

Svůj příběh jsem nechtěla původně pojmout komerčně, proto jsem se vyhýbala konkrétním označením jak lidí, tak přístrojů, produktů, apod.

Protože se často ptáte na podobné věci, připravila jsem pro vás soupis těch nejčastějších otázek a odpovědi na ně. Pokud byste si přály vědět další podrobnější informace, napište mi nebo zavolejte. Ráda vám vše zodpovím.

Přeji pěkné čtení a děkuji za ohlasy! Vaše Alena Strouhalová

Alena Strouhalová - Zeptej se mě JAK Otázky a odpovědiCo Vás vedlo k rozhodnutí?

Byla to to hlavně fotografie z roku 2011, kdy mě kamarádka vyfotila na jedné akci a já  s hrůzou koukala na obézní starou osobu.


K tomu, přece nedošlo hned, jak jste se k tomu dopracovala?

Po rozvodu jsem s dcerou zůstala sama. Pořád nějaké výdaje a úspory žádné. Přesto jsem se rozhodla začít podnikat a za poslední peníze si otevřela masážní studio. Zpočátku to docela šlo, ale po čase, kdy jsem měla úraz kotníku, jsem v podstatě půl roku zůstala skoro bez příjmů. Nedostatek pohybu, nezdravá životospráva a značný stres mě přivedli až k váze 114 kg.

Nenáviděla jsem pohled do zrcadla, nerada jsem chodila nakupovat a celkově jsem se vůbec necítila dobře.

před proměnou

Jak jste po dobu Vaší proměny jedla?

Nejprve jsem se vydala cestou konzultace s výživovou poradkyní, na základě které jsem od ní dostala stravovací plán. Jsem akční člověk a tak se mi stává, že často bojuji s časem a předepsané jídlo v přesně naváženém množství je pro mě problém. Nicméně, postupně jsem se dopracovala k tomu, že jím 4 - 5x denně.

A co jíte dnes? Jaká je skladba Vašeho jídelníčku?

Skladba potravy musí být pestrá. Zamilovala jsem si odlehčená jídla. Maso volím kuřecí, krůtí, pak ryby nebo klidně vepřové, ale libové,  např. kýtu nebo kotletu. Jako přílohy střídám celozrnný kuskus, bulgur, rýži nebo brambory. A nesmíme zapomenout na zeleninu - spoustu zeleniny,  zeleninové a luštěninové saláty všech možných variací, podle toho, co lednice dá...


strava hubnutí proměna zelenina

Jak to bylo s krabičkami, o kterých jste se zmínila?

Ještě dnes mám v živé paměti ten hrozný pocit hladu, který jsem z nich měla.

Podle výživové poradkyně pro mě nebyly vhodnou volbou, protože mají velmi nízkou výživovou hodnotu a navíc, po přechodu zpět na běžnou stravu hrozí jo-jo efekt.

 

Zmiňovala jste nějaké výživové doplňky, o které se jedná…?

Zkoušela jsem produkty různých výrobců, ale ty, které mi opravdu pomohly, byly zaměřeny na epigenetiku  bazálního metabolismu. Jedná se o 3 měsíční program, který jedu už podruhé.

Prvních 14 dní odvádí přebytečnou vodu z těla, kterou jsem pěkně dlouhou dobu zadržovala. Před jídlem zobu bobule. Ty potlačují chuť k jídlu a na sladké, dodávají dostatek energie, posilují bazální metabolismus a pomáhají účinně spalovat tuky. A výsledek? Mínus 10 cm přes břicho, úbytek na váze krásných 9 kg a hlavně, cítím se vitální a plná energie!

alena dovolená itálie

Jaké cvičební stroje by jste po zkušenostech doporučila?

Na cvičení jsem od přírody líný člověk a tak jsem si říkala, že pokud už něco budu dělat, ať se co nejméně nadřu. Nejdřív jsem objevila Body-styling – elektrický stimulátor svalů. To je taková chytrá mašinka, co prakticky cvičí za vás :-) Ten pěkně zpevnil a posílil svalstvo (tedy to co tam ještě zůstalo..).

Pak jsem přidala Body-space.  To je přístroj, ve kterém ležíte na zádech a vleže šlapete na kole, přičemž na vás působí přetlak a infrazáření, takže urychluje spalování podkožního tuku a odvádí lymfu. Krásně zeštíhlely nohy a boky. Při frekvenci cvičení 3x týdně jsem měla dalších 8kg dole, nemluvě o skvělé kondici, kterou jsem cvičením získala.

body-space

fitness pro ženy třebíč
při cvičení v mém fitness studiu pro ženy (www.allness-fitness.cz)


Prozradíte nám, jaké „zázračné přístroje“ jste používala k omlazení, o kterém píšete?

Ženám, které mají větší váhový úbytek, často zůstane "viset" kůže, protože objem zmizel, ale kůže (hlavně jsme-li zralejší dámy), se tak rychle nestáhne. A to se stalo mě. Všechno bylo jak mávátka: paže, břicho, stehna i tvář - jako bych zestárla... Kamarádka mi doporučila jeden galvanický přístroj na obličej a druhý na tělo. Výsledky naprosto předčily má očekávání! Povislá kůže se perfektně stáhla a obličej úplně omládl, ale jak!!

po proměně
takhle vypadám po omlazující proceduře (www.pretty-woman.cz)


Takže můžeme používat to, co je známé jako galvanická žehlička? O jakou značku jde?

Nejdřív si řekněme, že galvanických přístrojů je na trhu celá řada a samotný proces galvanizace také není nic převratného. Přístroje, které používám na sebe, jsou spojením diagnostického a galvanizačního systému.  Díky tomuto spojení jsou účinky úplně někde jinde, než u běžných „žehliček“. A právě proto, že výrobce má tu diagnostickou technologii patentovanou po celém světě, jedná se o přístroje unikátní.


galvanické přístroje kosmetika třebíč

Pokus pro „nevěřící Tomáše“:  Na zkoušku jsem si nechala zpočátku pravou ruku ne-vygalvanizovanou tedy původní. Rozdíl po 10 ošetřeních byl celých 3,5 cm!


Pokud byste měli zájem o více informací kontaktujte mě, veškeré kontakty najdete ZDE

Nejčastější výrazy, pod kterými nás hledáte: Masáže Třebíč, omlazení, galvanická žehlička, lifting obličeje, lifting, omlazení pleti, facelifting, neinvazivní lifting obličeje, maže v Třebíči, Allness, třebíč, kosmetika
Allness s.r.o.
Jihlavská brána 1/10 (vedle lékarny Bellis - býv. Oděva)
674 01 Třebíč
IČ: 063 86 458
M: +420 776 628 562
@: zc.manzes@ladorb
W: www.allness.cz
 
© 2010 - 2020 Allness s.r.o.
design: ENTERINVEST
vytvořil: DYNAMIC software