na úvodní stránku www.masazestrouhalova.cz

Měření imunity


 - Víte kolik máte antioxidantů v těle?
 - Jste často nemocní? Nebo Vás zajímá vaše zdraví?
 - Neinvazivní ale patentovaná metoda s 90% přesností
 - Patentovaný přístroj z výzkumného centra Univerzity v Utahu (USA)
 - přístroj Oceněný Nobelovou Cenou
 - pouze 200 Kč


Objednejte se na tel. 774227735


Jak změřit Imunitu?

Všichni chceme být zdraví a k tomu ještě dobře vypadat. Jak toho dosáhnout? Za vším hledejme anotioxidanty. Ty mají přímý vliv na náš imunitní systém a jeho odolnost. Naše zdraví a vzhled významně ovlivňuje působení tzv. volných kyslíkových radikálů. To jsou agresivní molekuly, které poškozují buňky nepříznivě mohou ovlivnit i DNA. Útočí na nás všude. K tomu přičtěme znečištěné životní prostředí, stres, špatné stravovací návyky a nedostatek pohybu. Tyto útoky volných radikálů snižují jeho obranyschopnost našeho imunitního systému.

Správná hladina antioxidantů v našem organizmu působí jako obranný val. Antioxidanty neutralizují působení volných radikálů. Mezi antioxidanty patří i některé vitaminy (A, B6, C, E …), dále pak některé minerály a stopové prvky. Všichni doufáme, že když když si koupíme vitamíny v supermarketu nebo ty z reklamy, tak naše tělo disponuje dostatečným množstvím obranných látek. Tím často klameme sami sebe. Jak zjistit množství anioxidantů v našem organizmu? K měření hladiny antioxidantů slouží přístroj, který je světovým unikátem - tzv. Imunitní skener.

Měření pomocí imunitního skeneru je první neinvazivní (bezzásahovou) metodou na světě, kterou lze okamžitě zjistit odolnost organizmu a hladiny antioxidantů v těle. Technologie skeneru je ryze vědecká. Je založena na optické metodě známé jako Ramanova spektroskopie, která získala Nobelovu cenu. Tento přístroj vyvinuli vědci z univerzity v Utahu. Tato metoda umí během krátké doby změřit množství karotenoidů v tkáni. Vysoký obsah karotenoidů v organismu značí i velké množství antioxidantů. Z hladiny karotenoidů v pokožce lze spolehlivě určit obrané schopnosti našeho těla.

měření imunity

Jak měření probíhá?

Stačí přiložit ruku ke skeneru, který pomocí modrého laserového paprsku prozkoumá kůži. Výsledky se cca po jedné minutě zobrazí na monitoru. Jedině touto metodou zjistíte, zda naše tělo přijímá z potravy antioxidanty v dostatečném množství a je tedy schopné se účinně nemocem bránit. Taky si ověříte, jak účinné nebo neúčinné jsou potravinové doplňky a vitamíny, které používáte.

S volnými radikály bychom měli aktivně bojovat. Nezvyšují jen riziko vzniku vážných onemocnění, ale způsobují i předčasné stárnutí. Prvním krokem je bezesporu zjistit, jak na tom vlastně jsme.


Proto se objednejte co nejdříve se na tel. 774227735

Těší se na Vás Alena Strouhalová - operátor skeneru
 

ČLÁNEK: Pharmanex BioPhotonic Scanner se stal revoluční novinkou, která posunula vědu zase o krok dále


článek - imutnitní scaner

Jak to funguje


Malé množství paprsků modrého laseru ozáří kůži určitou vlnovou délkou. Protože světlo zasahuje molekuly carotenoidů, začíná kmitající rozptyl malých částí světla laseru a mění se barva z modré na zelenou. Čím více je v kůži carotenoidů, tím více je vygenerováno zeleného rozptýleného světla. Toto zelené světlo je selektivně zjišťováno spektrografem použitým jako detektor. Intenzita signálu je analyzována počítačem. Zjištěním úrovně carotenoidů získáte ověření celkové hladiny vašich antioxidantů v těle.

ZDE je odkaz na celý článekTyto texty si také můžete stáhnout ve formě letáku:

měření imunity - imunitní scaner

Nejčastější výrazy, pod kterými nás hledáte: Masáže Třebíč, omlazení, galvanická žehlička, lifting obličeje, lifting, omlazení pleti, facelifting, neinvazivní lifting obličeje, maže v Třebíči, Allness, třebíč, kosmetika
Allness s.r.o.
Jihlavská brána 1/10 (vedle lékarny Bellis - býv. Oděva)
674 01 Třebíč
IČ: 063 86 458
M: +420 776 628 562
@: zc.manzes@ladorb
W: www.allness.cz
 
© 2010 - 2020 Allness s.r.o.
design: ENTERINVEST
vytvořil: DYNAMIC software