na úvodní stránku www.masazestrouhalova.cz

JDETE POPRVÉ NA MASÁŽ?  JAK SE NA NI PŘIPRAVIT?


Je to příjemné a rozhodně nemusíte mít strach, že odejdete např. s modřinami. Vemte si s sebou svoji oblíbenou osušku, budete se cítit lépe.

Dříve než si lehnete na lehátko, si svléknete oděv z té části těla, která se bude masírovat, lehnete si na lehátko (případně se přikryjete ručníkem, který je k dispozici). Při masáži se zakrývá každá nemasírovaná část těla, budete se cítit pohodlně a příjemně. 

Před masáží je ideální se osprchovat teplou vodou - své tělo tak prokrvíte, uvolníte a dokonale tak připravíte na masáž - masážní prostředky se lépe vstřebají a i Vy budete mít po skončení masáže pocit větší svěžesti.

Vhodné je odložit prstýnky, hodinky, řetízky, sepnout dlouhé vlasy.CO DĚLAT PO MASÁŽI ?


Po masáži pijte hodně vody, aby ledviny lépe vyloučily toxiny z Vašeho těla. Po masáži se vyhněte, alespoň do druhého dne, konzumaci alkoholu a větší fyzické aktivity.

Doma si udělejte bylinkový čaj, zabalte se do deky a třeba u pěkné hudby zapomeňte na starosti a odpočívejte. Spánek po masáži je ideální.KONTRAINDIKACE - kdy je lépe masáž vynechat:


Masáž je nevhodná ihned po vydatném jídle, po požití alkoholu, bezprostředně po tělesné námaze a při pocitu vyčerpání.

Masáž se neprovádí  v době akutního, infekčního, kožního a horečnatého onemocnění.

Jste-li alergičtí nebo přecitlivělí na některé látky, je nutné  to ještě před masáží sdělit - v těchto případech použijeme neutrální masážní prostředek.

Pokud se léčíte s křečovými žílami, Hypertenzí, onemocnění srdce či jinými vážnými či dlouhodobými onemocnění i zdánlivě nesouvisející s masáží informujte nás o tom prosím před masáží.


Máte-li pochybnosti o vhodnosti konkrétní masáže neváhejte a zavolejte nám!

Nejčastější výrazy, pod kterými nás hledáte: Masáže Třebíč, omlazení, galvanická žehlička, lifting obličeje, lifting, omlazení pleti, facelifting, neinvazivní lifting obličeje, maže v Třebíči, Allness, třebíč, kosmetika
Allness s.r.o.
Jihlavská brána 1/10 (vedle lékarny Bellis - býv. Oděva)
674 01 Třebíč
IČ: 063 86 458
M: +420 776 628 562
@: zc.manzes@ladorb
W: www.allness.cz
 
© 2010 - 2020 Allness s.r.o.
design: ENTERINVEST
vytvořil: DYNAMIC software