na úvodní stránku www.masazestrouhalova.cz

Dornova metoda PLUS - DORNPLUS  (dle Z.Prouzové-Lehrmann a J.Púryho)


Účinná pomoc při bolestech zad a kloubů!

Není léčebná metoda, přesto velmi účinná metoda.


Dornova metoda Plus je technika, při které se klouby a obratle uvádějí do správné polohy. Většina lidí má vinou špatně usazených kyčelních kloubů rozdílnou délku nohou a s tím souvisí narušení statiky celého těla. Dochází k povysunutí některých obratlů nebo pokřivení celé páteře. Následkem povysunutých obratlů jsou nejen bolesti zad, ale i spousta dalších zdravotních problémů.

Jestliže dojde k usazení kloubů i obratlů do správné polohy, tělo si musí na novou pozici zvyknout.
U některých lidí jde o pár hodin, u někoho o pár dní. Proto si nechte po aplikaci Dornovou metodou pár dnů klidnějšího režimu.

Při Dornově metodě se vše provádí  za pohybu ošetřovaného pomocí tlaku mého palce nebo ruky. Zároveň pak učím každého člověka, jak si může alespoň částečně pomoci sám. Také společně zkusíme najít příčinu opakujících se problémů, jako je např. špatné sezení, spaní, stání a doporučím, jak si může člověk pomoci jen „obyčejnou“ změnou svých špatných návyků, případně doporučím vhodné cviky.

Cena: 450Kč/hod.Dornovu metodu provádí specialista na Dornovu metodu Plus, asitent kurzů Dornovy metody, masér a zdravotník Ludvík Venhoda.

Vysvětlení pojmů:


Dornova metoda - jednoduchý manuální způsob, jak pomoci sobě, svým blízkým nebo klientům při akutních problémech nebo dlouhodobých bolestech v zádech a kloubech. Neuvěřitelně rychle srovnává rozdílnou délku dolních končetin, posuny obratlů (a tím řeší výhřezy plotének), vbočené palce, problémy se všemi klouby, skoliotické vybočení páteře, posuny kostrče a s tím související neplodnost, atd.
Autorem Dietr Dorn.


Dornova metoda Plus (DORNPLUS) - Autorizovaná lektorka pro Českou republiku MgA. Zuzana Prouzová-Lehrmann (lektorka s nejdelší praxí v ČR, 12 let praxe) a Jozef Púry (akreditovaný lektor od 1.8.2007) vyučují osobně Dornovu metodu PLUS na seminářích po celé ČR. Oba lektoři jsou autorizovaní mezinárodní společností Dornovy metody, certifikáty jimi vydané mají platnost na celém světě. Jsou uvedeni v mezinárodní listině akreditovaných lektorů.

Se svými žáky (Doporučení terapeuté), rozšířili původní Dornovu metodu natolik, že založili "Českou školu Dornovy metody PLUS". DMP (Dornova metody PLUS) domýšlí a zdokonaluje základní Dornovu Metodu v takovém rozsahu, že už se jedná o samostatnou metodu, kterou vyučuje po celé ČR, v SR a přednášeli ji na mezin. kongresu v Německu.


MgA.Zuzana Prouzová-Lehrman a Jozef Púry vydali také první českou knihu Dornovy Metody: Dornova metoda i ty mužeš... 

Kniha je psána jednoduchou, pro každého srozumitelnou formou. Díky lehkému jazyku a vtipným příběhům z praxe, není jen učebnicí, ale také poutavým a zábavným čtením.
Knihu je možno objednat na tel. č. 776 363 865 776 363 865 nebo 724 111 702.
Cena je 245 Kč + poštovné
.


http://www.allness.cz/dornova-metoda---indikace-a-kontraindikace/


POZOR! Dornovu metodu provádí pouze Ludvík Venhoda na adrese Komenského nám. 141/5, Třebíč
Nejčastější výrazy, pod kterými nás hledáte: Masáže Třebíč, omlazení, galvanická žehlička, lifting obličeje, lifting, omlazení pleti, facelifting, neinvazivní lifting obličeje, maže v Třebíči, Allness, třebíč, kosmetika
Allness s.r.o.
Jihlavská brána 1/10 (vedle lékarny Bellis - býv. Oděva)
674 01 Třebíč
IČ: 063 86 458
M: +420 776 628 562
@: zc.manzes@ladorb
W: www.allness.cz
 
© 2010 - 2020 Allness s.r.o.
design: ENTERINVEST
vytvořil: DYNAMIC software