na úvodní stránku www.masazestrouhalova.cz

Candella massage®


Candella massage® - v překladu „masáž svíčkou“ - je luxusní masážní a relaxační metodou, která se dostává do popředí v nabídce mnoha wellness center a beauty salonů. Je stále častěji vyhledávána klienty, kteří si chtějí dopřát nevšední relaxační zážitek. Harmonizující masáž vonným olejem svíčky a její tlumené světlo vyvolávají pocit pohody a dokonalého uvolnění.

 

Obsahuje sled vybraných hmatů a technik, optimálně sestavených tak, aby bylo dosaženo hlubokého relaxačního efektu na úrovni psychické i tělesné. Odplavuje toxiny, uvolňuje energetické blokády a ztuhlé svaly, upravuje tok lymfy, má výrazný vliv na psychiku – přináší pocit vnitřní pohody, spokojenosti a naplnění.

Candella massage® je koncipována na 60-90 min. včetně zábalu fólií. Rozehřátý vonný olej svíčky prohlubuje pocit pohody a dokonalého relaxačního zážitku. Hodí se pro všechny dny a měsíce v roce, je velmi oblíbená od podzimu do jara, ale překvapivě příjemná je i v letních měsících.


Této nádherné masážní metodě se nyní můžete naučit i v našem studiu. 

Kurz je jednodenní, výuka probíhá v našem studiu - po dohodě je možné i ve Vašem studiu.

V ceně kurzu jsou skripta a Certifikát.


Kurz vede: Alena Strouhalová

Cena: 1500,- Kč


Termín: Máte zájem o tento kurz? Napište nám na zc.ssenlla@ofni

Informace a přihlášky na kurzy@allness.cz nebo na tel. 774227735

Nejčastější výrazy, pod kterými nás hledáte: Masáže Třebíč, omlazení, galvanická žehlička, lifting obličeje, lifting, omlazení pleti, facelifting, neinvazivní lifting obličeje, maže v Třebíči, Allness, třebíč, kosmetika
Allness s.r.o.
Jihlavská brána 1/10 (vedle lékarny Bellis - býv. Oděva)
674 01 Třebíč
IČ: 063 86 458
M: +420 776 628 562
@: zc.manzes@ladorb
W: www.allness.cz
 
© 2010 - 2020 Allness s.r.o.
design: ENTERINVEST
vytvořil: DYNAMIC software