na úvodní stránku www.masazestrouhalova.cz

Body-styling 

Počítačem řízený svalový myostimulátor

 

body styling


Bodystyling – svalový stimulátor jeden z nejmodernějších přístrojů pro FORMOVÁNÍ POSTAVY = velmi efektivní způsob pasivního cvičení.

Bodystyling je počítačově řízený svalový stimulátor pro cvičení, speciálně sestrojený k posilování, zvýšení sportovní výkonnosti, formování postavy a disponuje také anticelulitidním programem. Úspěšně ho používají kliniky, fyzioterapeuté i sportovní lékaři . Počítačem řízené programy Vám pomohou s úspěchem omezit nadváhu, celulitidu, posílit ochablé svalstvo a zamezit poruchám krevního oběhu.

Bodystyling je přesná napodobenina lidské nervové soustavy ( přístroj = mozek, který vysílá elektrické signály, kabely = nervy, které přenáší signál do svalů, speciální elektrody = stimulace daných svalových partií podle přání a intenzity). Vždy když má přírodní systém – naše tělo – nějaký deficit, pomůže Bodystyling. Jde přece o pasivní sport a je pochopitelné, že nehraje roli, zda se při pohybu namáháme a dřeme vědomě nebo zda využijeme stimulačního procesu, aby bez námahy pohyboval svaly za nás. Tento opravdu jedinečný přístroj garantuje jednoduchou a bezbolestnou aplikaci a hlavně, skvělé výsledky.

K čemu přístroj BODYSTYLING slouží?

  • TVORBA SVALŮ
  • ODBOURÁNÍ TUKŮ
  • PROKRVENÍ POKOŽKY – CELULITIDA – ODVODNĚNÍ
  • ZLEPŠENÍ FUNKCE IMUNITNÍHO SYSTÉMU
  • TRÁVENÍ
  • VYLEPŠENÍ PSYCHIKY

Doba cvičení: 60 minut

Objednejte se na tel. 774227735 na zkušební cvičení ZDARMA!!
  • Na cvičení v bodystylingu je nutno dostavit se včas. V případě zpoždění bude lekce o daný uplynulý čas zkrácena.
  • V den předpokládaného uskutečnění lekce se lze odhlásit pouze telefonicky, nejpozději 3 hodin předem . V případě, že se na lekci nedostavíte nebo se neomluvíte s dostatečným předstihem, bude Vám účtován storno poplatek v plné výši ceny rezervované lekce dle platného ceníku, popř. Vám bude z permanentky odepsán vstup, jakoby byla lekce uskutečněna!!
Nejčastější výrazy, pod kterými nás hledáte: Masáže Třebíč, omlazení, galvanická žehlička, lifting obličeje, lifting, omlazení pleti, facelifting, neinvazivní lifting obličeje, maže v Třebíči, Allness, třebíč, kosmetika
Allness s.r.o.
Jihlavská brána 1/10 (vedle lékarny Bellis - býv. Oděva)
674 01 Třebíč
IČ: 063 86 458
M: +420 776 628 562
@: zc.manzes@ladorb
W: www.allness.cz
 
© 2010 - 2020 Allness s.r.o.
design: ENTERINVEST
vytvořil: DYNAMIC software