na úvodní stránku www.masazestrouhalova.cz

Barevná typologieDědičnost charakteristických znaků po našich rodičích a předcích každého z nás obdařila určitým typem a tónem pleti, barvou očí, vlasů. Správně zvolené barvy a odstíny líčení, oblečení a doplňků pomohou podtrhnout přirozenou krásu, kterou nám příroda nadělila v harmonii, naopak některé tóny, tvary a barvy danému typu nesluší, mohou pokazit celkový zamýšlený dojem. Barevná typologie vám může pomoci vyvarovat se těchto chyb.

Správně zvolené barvy dokážou omladit a osvěžit pleť. Barvami, které nosíme, můžeme dokonce ovlivňovat i své okolí a způsob, jakým působíme na druhé. Znalost barevné typologie je tedy nejen prvním krokem k získání sebedůvěry, ale může nám pomoci i v komunikaci.

Barevná typologie rozlišuje čtyři základní typy

Základním dělením barevných typů je rozdělení na čtyři typy, které vycházejí z teorie ročních období – jarní, letní, podzimní, zimní. Krom těchto čtyř základních typů, existují ještě tři podtypy každého z nich. Rozpoznání a pochopení, ke kterému barevnému typu vlastně patříme, usnadní volbu barevného ladění šatníku i líčení. K určení typu slouží tzv. barevná typologie. S určením vašeho typu vám rádi pomůžeme.

Zjišťování barevného typu je nejvhodnější za osvětlení denním světlem. Vlasy vám stáhneme, aby příliš nezkreslovaly celkový dojem, pleť čistá, nenalíčená. K určení barevného typu se používá tzv. šátkový test - různobarevné šátky přikládáme k vaší pleti a  zjišťujeme vhodnost barev. 

Dále vám poradíme jaké jsou vhodné doplňky, bižuterie a pod.


Cena: 450 kč (v ceně je i vhodné líčení :-))


Objednávejte se na tel.: 774227735

Těší se na Vás vizážistka Strouhalová Alena.


Nejčastější výrazy, pod kterými nás hledáte: Masáže Třebíč, omlazení, galvanická žehlička, lifting obličeje, lifting, omlazení pleti, facelifting, neinvazivní lifting obličeje, maže v Třebíči, Allness, třebíč, kosmetika
Allness s.r.o.
Jihlavská brána 1/10 (vedle lékarny Bellis - býv. Oděva)
674 01 Třebíč
IČ: 063 86 458
M: +420 776 628 562
@: zc.manzes@ladorb
W: www.allness.cz
 
© 2010 - 2020 Allness s.r.o.
design: ENTERINVEST
vytvořil: DYNAMIC software