na úvodní stránku www.masazestrouhalova.cz

ALLNESS TEAM
                                                                              

   


 


Lenka Brodská

masérka

V určitém bodě života jsem přišla na to, že mi někde hluboko uvnitř chybí kousíček do skládačky, který by tomu všemu dával smysl. Snad touha dělat něco ,kde uvidím skutečný výsledek své práce a ne jen cár papíru nebo vyplněnou tabulku.Proto jsem se rozhodla udělat si akreditovaný kurz sportovní a rekondiční masáže v Apollon Academy pod vedením lektorky  a ředitelky Apollon Academy Blanky Nohové a lektora Phdr. Pavla Škorpíka. A tak jsem se dostala k masážím. Dále jsem absolvovala andělskou masáž, čokoládovou masáž, masáž lávovými kameny a relaxační aroma masáž pod vedením lektorky,masérky a kosmetičky Aleny Horové ve studiu Allness.
Uvědomuji si , že žijeme v neustálém shonu a tvoříme virtuální hodnoty, i když vůbec nevíme, jestli to k něčemu vede. Zkusme se na chvíli zastavit a udělat si čas pro sebe, pro své tělo i duši. Zklidnita uvolnit svalové napětí a stres. Právě tyto masáže, které doporučuji a dělám jsou k tomu úžasný prostředek.

Nebojte se a přijďte si odpočinout nebo se nabít při vědomém doteku.
Dále spolupracuji s kosmetikou Nuskin- věnuji konzultacím, distribuci a galvanoterapii těla.


   
   

Nejčastější výrazy, pod kterými nás hledáte: Masáže Třebíč, omlazení, galvanická žehlička, neinvazivní liposukce, lifting obličeje, lifting, omlazení pleti, facelifting, neinvazivní lifting obličeje, kavitace Třebíč, maže v Třebíči, Allness, kosmetika Třebíč, kavitace, třebíč, kosmetika, Dornova metoda
Allness s.r.o.
Jihlavská brána 1/10 (vedle lékarny Bellis - býv. Oděva)
674 01 Třebíč
IČ: 063 86 458
M: +420 774 227 735
@: zc.ssenlla@ofni
W: www.allness.cz
 
© 2010 - 2019 Allness s.r.o.
design: ENTERINVEST
vytvořil: DYNAMIC software