na úvodní stránku www.masazestrouhalova.cz

ALLNESS TEAMLenka Brodská

masérka a majitelka studia

V určitém bodě života jsem přišla na to, že mi někde hluboko uvnitř chybí kousíček do skládačky, který by tomu všemu dával smysl. Snad touha dělat něco ,kde uvidím skutečný výsledek své práce a ne jen cár papíru nebo vyplněnou tabulku.Proto jsem se rozhodla udělat si akreditovaný kurz sportovní a rekondiční masáže v Apollon Academy pod vedením lektorky  a ředitelky Apollon Academy Blanky Nohové a lektora Phdr. Pavla Škorpíka. A tak jsem se dostala k masážím. Dále jsem absolvovala andělskou masáž, čokoládovou masáž, masáž lávovými kameny a relaxační aroma masáž pod vedením lektorky,masérky a kosmetičky Aleny Horové ve studiu Allness.
Uvědomuji si , že žijeme v neustálém shonu a tvoříme virtuální hodnoty, i když vůbec nevíme, jestli to k něčemu vede. Zkusme se na chvíli zastavit a udělat si čas pro sebe, pro své tělo i duši. Zklidnita uvolnit svalové napětí a stres. Právě tyto masáže, které doporučuji a dělám jsou k tomu úžasný prostředek.

Nebojte se a přijďte si odpočinout nebo se nabít při vědomém doteku.
Dále spolupracuji s kosmetikou Nuskin- věnuji konzultacím, distribuci a galvanoterapii těla.


Jana Cahová

kosmetička

Jana Cahová Více o kosmetických procedurách prováděných ve studiu Allness najdete ZDE


Lucie Formanová

čínská medicína

Lucie Formanová Více o čínské medicíně najdete ZDE
Nejčastější výrazy, pod kterými nás hledáte: Masáže Třebíč, omlazení, galvanická žehlička, lifting obličeje, lifting, omlazení pleti, facelifting, neinvazivní lifting obličeje, maže v Třebíči, Allness, třebíč, kosmetika
Allness s.r.o.
Jihlavská brána 1/10 (vedle lékarny Bellis - býv. Oděva)
674 01 Třebíč
IČ: 063 86 458
M: +420 776 628 562
@: zc.manzes@ladorb
W: www.allness.cz
 
© 2010 - 2020 Allness s.r.o.
design: ENTERINVEST
vytvořil: DYNAMIC software